|
Detalhes do produto:
Condições de Pagamento e Envio:
|
| Nome do produto: | Matt Surace Colagem de filme de rolos de precoating lamination | Palavras-chave: | Rolhas de fundição, rolhas de refrigeração |
|---|---|---|---|
| cilindricidade e coaxialidade do rolo: | ≤0.005mm | Diâmetro do rolo:: | Dentro de Φ1600 mm |
| Tratamento de superfície: | Espelho polido, espelho super fino, mate/mate, rolo antiaderente | Deformação global: | < 0,05 mm a carga total |
| Equilíbrio dinâmico: | G2.5 | Erro de temperatura da superfície do rolo: | ± 0,5 a 1°C; |
| Destacar: | rolo de fundição industrial com balanceamento dinâmico,rolo de fluxo em espiral de resfriamento de precisão,rolo industrial de grande diâmetro Φ1600mm |
||
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Roller diameter | within Φ1600mm |
| Cylindricity and coaxiality | ≤0.005mm |
| Thickness of the coating | 50~80um |
| Roller surface temperature error | ±0.5~1℃ |
| Surface Treatment | matt surface |
| Running speed | 800 meters/min |
| Overall deformation | <0.05 mm at full load |
| Dynamic balancing | Q=3.2 during operation |
Founded in 2008, Huatao Group is a professional supplier of various rollers for paper, corrugated board, rubber & plastic industry, and nonwoven fabric industries with over 15 years of experience.
Our Products Include:
Our products have been exported to more than 96 countries with excellent reputation. We understand each customer's unique requirements and provide matching superior quality products with reliable service.
Pessoa de Contato: Maple
Telefone: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567